Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Son Dakika: Kaybolan Çiçekler kapatıldı!

Televizyon

Son Dakika: Kaybolan Çiçekler kapatıldı!

FOX TV Türkiye’de yeni dönemde Kaybolan Çiçekler ve Stil Avcıları programını kapatma kararı aldı.

FOX TV’nin Disney tarafından satın alınmasının hemen ardından kanal yönetimi başta olmak üzere birçok konuda sert ve katı değişikliler uygulanmaya başlandı. Kanal yönetiminden konu hakkında herhangi bir şekilde açıklama yapılmazken, Stil Avcıları programının sunucularından olan Demet Şener kendi programlarının da reytingleri iyi olmasına rağmen kapatıldığı ve bundan sonra ekranlarda olmayacağını açıkladı.

Kaybolan Çiçekler ile ilgili olarak başta sunucu İnci Ertuğrul olmak üzere hiçbir yetkiliden açıklama yapılmazken, bununla beraber programın kapanması sonucunda kayıplarını arayanların ve kayıplarını bulmaya yakın olanların da ortada kaldıkları göze çarptı.

CEO Görevden Alındı!

Kaybolan Çiçekler’in kapatılmasının yanında FOX Türkiye CEO’su olan Adam Theiler’in de kanalla ilişkisinin tamamen kesildiği iddia edildi. İddiaların doğrulanmadığı ve kanal yönetiminden herhangi bir basın açıklaması yapılmadığı bilinirken, gelecek günlerde yeni programların ekrana gelebileceği, varolan mevcut dizi ve programların bitirilmesine yönelik adım atılabileceği iddia ediliyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde ile yarışan Kaybolan Çiçekler programında bugüne kadar 114 çocuk bulunmuş, ancak program hakkında son dönemde eleştiriler oldukça fazla yükselmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı