Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sneijder’den eşine doğum günü jesti

Sneijder'den eşine doğum günü jesti

Magazin

Sneijder’den eşine doğum günü jesti

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Sneijder, Galatasaraylıların yengesi Yolanthe Cabau’ya 32. yaş gününde marka bir araç için klasik bir otomobil satın alarak, aracı elden geçirerek yepyeni bir hale getirtti.

Sneijder, güzel eşi Cabau için milyonluk değere sahip marka bir klasik bir otomobil satın alarak, aracı baştan aşağı yenileterek, eşine doğum günü hediyesi olarak verdi.

Yıldız futbolcunun 7 yıldır birlikte olduğu, oğlu Xess’in de annesi olan Yolanthe Cabau yaptığı jestin bir servet değerinde olduğu öğrenildi.

Bonkörlüğü ile bilinen Sneijder, oğlunu doğuran Cabau’ya da, doğum hediyesi olarak eşine 750 bin TL değerinde pırlanta yüzük etmişti.

19 Mart’da 32 yaşına giren Cabau’ya aldığı arabayı da hediye paketi gibi kurdelelatmayı da ihmal etmedi.

Hediye ile yetinmeyen Sneijder, aile ve yakın dostların katıldığı bir doğum günü partisi de organize etti. Doğum günü hediyesini de parti sonunda eşine vererek, sevinçten havalara uçurdu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı