Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Siyah İnci’den bir tanıtım daha! 3. Tanıtım Videosu

Siyah İnci'den bir tanıtım daha! 3. Tanıtım Videosu

Dizi Haberleri

Siyah İnci’den bir tanıtım daha! 3. Tanıtım Videosu

Star Tv ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Siyah İnci, yayın hayatına başlamak için gün sayarken, dizi için peş peşe tanıtım videoları yayınlayan Star Tv, izleyicileri sabırsızlandırmaya devam ediyor.

Çeşme Ildır’da çekimleri devam eden Siyah İnci, yayın günü olarak Perşembe gününü seçerken, ilk bölümü ile de Eylül’ün son haftasında 28 Eylül’de izleyicisi ile buluşacak.

Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in yanı sıra, Merve Polat, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Çağla Demir, Yeşim Büber, Melis Sezen, Mehmet Mehmedof gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi için çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor.

Sayışmaş’ın rolü için Kaş’da dalış dersleri aldığı, Hande Erçel’in canlandıracağı Hazal karakteri ile yaşayacağı tutku dolu aşk izleyenleri ekrana kilitleyecek.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı