Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Siyah İnci dizisine yeni oyuncu

Dizi Haberleri

Siyah İnci dizisine yeni oyuncu

Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan, Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın başrollerini üstlendiği Siyah İnci dizisinin kadrosuna genç bir isim dahil oldu.

Siyah İnci dizisine yeni oyuncu

İlk bölümü için tanıtım fragmanı yayınlanan Siyah İnci’nin kadrosuna, geçtiğimiz sezon Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin güzel oyuncusu dahil oldu.

Hayat Bazen Tatlıdır’da Asya karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncu Melis Sezen, Siyah İnci dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Kariyerinin ikinci dizisinde rol alacak oyuncunun, hangi karakter ile izleyici karşısına çıkacağı ise bilinmiyor. Siyah İnci ilk bölümü ile 28 Eylül Perşembe günü Star Tv ekranlarında olacak.

Melis Sezen Kimdir?

Melis Sezen, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimine Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde devam etmektedir. Dans etmeyi çok sevmekte ve bu işi profesyonel olarak yapmaktadır. Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile kariyerine il adımını atmıştır ve Asya karakterini canlandırmaktadır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı