Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Siyah İnci 2.Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Siyah İnci 2.Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Dizi Haberleri

Siyah İnci 2.Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Star Tv’nin yeni sezonunun iddialı dizilerinden Siyah İnci, geçtiğimiz günlerde yayınladığı ilk tanıtımın ardından, yeni bir fragman yayınlandı. Siyah İnci’nin 2. tanıtım fragmanı büyük ilgi gördü.

Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman’ın başrollerini paylaştığı, Star Tv’nin iddialı yapımlarından Siyah İnci, 28 Eylül Perşembe günü ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak.

Başrol oyuncularına Merve Polat, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay, Çağla Demir, Yeşim Büber, Melis Sezen, Mehmet Mehmedof eşlik ederken, dizinin yönetmenliğini Erol Özlevi, senaristliğini de Yekta Torun üstleniyor.

Hazal ve Kenan’ın tutku dolu aşkı…

Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan’ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural’ın (Berk Hakman ) kasabaya gelişi ve Hazal ‘ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı