Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sırtına aldığı Ciciş Esra’ya sordu, o da yatak odası dedi!

Sırtına aldığı Ciciş Esra'ya sordu, o da yatak odası dedi!

Magazin

Sırtına aldığı Ciciş Esra’ya sordu, o da yatak odası dedi!

Ciciş kardeşler, Türkiye’nin Dan Bilzerian’ı olarak adlandırılan, ünlü bir ayakkabı markasının sahibinin oğlu olan, gösterişli hayatı ve sosyal medyada paylaştığı zenginlik unsuru barındıran fotoğraflarla fenomen haline gelen o ismi evinde ziyaret etti.

İnstagram Kralı, Playboy Kralı olarak adlandırılan Taha Özer, evinde Ciciş kardeşler olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşleri ağırladı.

Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy’u sırtına alarak gezdirdiği sırada, nereye gitmek istediğini sorduğu Esra Ersoy, yatak odası dedi!

Daha sonra yatak odası fikrini değiştirerek, mutfağa gitmek istediğini söylediği anlarda o esnada cep telefonu kamerası ile çekilip, sonradan sosyal medyada paylaşıldı.

Ardından evden çıkan Taha Özer ve Esra-Ceyda Ersoy kardeşler, Özer’in lüks aracına binerek, şehrin tozunu attırdılar.

Tüm bu anları da sosyal medya sitesi instagram üzerinden paylaştılar. İşte o paylaşılan video:

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı