Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinema Ödülü Şener Şen’in

cumhurbaşkanlığı kültür ve sanat büyük ödülleri şener şen

Kültür Sanat

Sinema Ödülü Şener Şen’in

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri kapsamında sinema alanında ödülün sahibi Şener Şen oldu.

Şener Şen, ödülü Cumhurbaşkanı’nın elinden alırken “Bu ödülü toplumsal barışımıza katkısı olması umuduyla kabul ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılan tören ile Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri sahiplerine takdim edildi.

Törende sinema alanında ödüle layık görülen usta sanatçı, canlandırdığı karakterleri ve rol aldığı hikayeleri iyiye, güzele ve doğruya hizmet etmesi için seçtiğini belirtti ve şöyle devam etti: “Bir aktör için intihar sayılabilecek kadar uzun yıllar beğenebileceğim bir hikayede o rolü bekledim. Halkımızın kendinden bir şeyler bulacağı karakterler yarattık. Doğru hikayelerinde toplumda çatışma yerine sevgiyi hakim kılacağına inanıyorum. 75 yaşında hala bu inanış doğrultusunda yürüyorum. Bu inanç beni ayakta tutuyor. Bu ödülü toplumsal barışımıza katkısı olması umuduyla kabul ediyorum” dedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı