Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinem Kobal, ücretini ikiye katladı

Sinem Kobal, ücretini ikiye katladı

Magazin

Sinem Kobal, ücretini ikiye katladı

Geçtiğimiz yıl Cunda adasına yapılan görkemli bir düğün ile, yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren güzel oyuncu Sinem Kobal, projelerden istediği fiyatları 2 katına çıkardı.

Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Analar ve Anneler dizisinde başrol oynayan Sinem Kobal, aynı yil içerisinde birde ‘Yaktın Beni’ adlı sinema filminde rol aldı.

2 yıldan bu yana televizyon ve beyazperde’den uzak olan Sinem Kobal’ın, pek çok projeyi de elinden kaçırdığı iddia edildi.

Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmesi sonrasında, bu durumu avantaja çevirmek isteyen Sinem Kobal, projelerde eskiden aldığı ücretin iki katını istemeye başladı.

Analar ve Anneler dizisinde bölüm başına 50 bin TL alan Kobal, artık bölüm başına 100 bin TL istiyor.

Daha önce de reklam yüzü olduğu bir kozmetik markası ile 460 bin TL ücret alan Kobal, firmadan gelen 2017 yılı reklam yüzü olma teklifine karşılık da 1 milyon TL istedi.

Bu fiyatı yüksek bulan firma No 309’da rol alan güzel oyuncu Demet Özdemir ile 400 bin TL’e el sıkıştı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı