Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinem Kobal, nostalji yaşadı!

Sinem Kobal, nostalji yaşadı!

Yaşam

Sinem Kobal, nostalji yaşadı!

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evlendikten sonra gözlerden uzak bir hayat süren ve herhangi bir proje içerisinde yer almayan Sinem Kobal, oy vermeye gittiği okulda hocası ile karşılaştı.

Her Türk vatandaşı gibi, vatandaşlık görevini yerine getirmek için kayıtlı olduğu okula giden Sinem Kobal, burada ilkokul öğretmeni ile karşılaştı.

Bir süredir ekranlarda olmayan, fiyatını iki katına çıkardığı içinde gelen tekliflerin geri çekildiği konuşulan Kobal, yıllar sonra karşılaştığı hocası ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlkokul öğretmeni ile yıllar sonra, oy vermek için gittiği okulda karşılaşan güzel oyuncu, hocası ile fotoğraf çekilip bu kareyi de sosyal medya hesabından paylaştı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı