Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sinan Tuzcu, aradığı aşkı bulamıyor

Sinan Tuzcu, aradığı aşkı bulamıyor

Magazin

Sinan Tuzcu, aradığı aşkı bulamıyor

Ihlamurlar Altında dizisi ile tanınan, oyuncu ve senarist Sinan Tuzcu, mutluluğu bir türlü yakalayamıyor. 10 yıllık evliliği sona eren Tuzcu, yeni ilişkisinde de aradığını bulamadı.

Kendisi gibi oyuncu olan Dolunay Soysert ile 10 yıl evli kaldıktan sonra boşanan, bir kaç ay öncede yine oyuncu Selen Öztürk ile aşk yaşamaya başlayan Tuzcu’nun ilişkisi yalnızca 3 ay sürdü.

Şu sıralar Arka Sokaklar dizisinde rol alan başarılı oyuncu, yardım gecesinde düet yaptığı, Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alan Selen Öztürk ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Öztürk ile birlikteliğini sosyal medyadan takipçileri ile paylaşan Tuzcu, ayrıldıktan sonrada vedasını yine sosyal medyadan yaptı.

Sosyal medya’dan paylaştığı uzunca bir mesaj ile, “Bir gecede yabancı olur en sevdiklerimiz” diyen Tuzcu’nun bu paylaşımı, Öztürk’e veda olarak algılandı.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı