Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sıla-Davut Güloğlu davasında, Güloğlu’nun avukatı istifa etti

Sıla-Davut Güloğlu davasında, Güloğlu'nun avukatı istifa etti

Magazin

Sıla-Davut Güloğlu davasında, Güloğlu’nun avukatı istifa etti

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında, Yenikapı mitingi ile ilgili “Darbe karşıtıyım ama böyle bir şovun içinde bulunmayı tercih etmiyorum” sözleri nedeni ile sosyal medyada pek çok hakarete maruz kalmıştı.

Başarılı şarkıcı ile ilgili hakaret içeren bir açıklama da şarkıcı Davut Güloğlu’ndan gelmiş, bu açıklamalar sonrasında da Sıla şikayetçi olmuştu.

Sıla Gençoğlu’nun şikayeti üzerine, Davut Güloğlu’nun 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada yeni bir gelişme yaşandı.

İstanbul 9. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen ilk davada, Uzlaştırma bürosunun tarafları uzlaştıramadığı açıklanırken, sanık Güloğlu’nun avukatı Emrullah Gözcü, reddihakim taleplerinin bir üst mahkemece kanuna aykırı şekilde reddediğini savunarak, bu nedenle dosyadan istifa ettiğine dair dilekçesini mahkemeye sundu.

Sıla Gençoğlu’nun avukatı ise, bu hamlenin davayı geciktirmeye yönelik bir hamle olduğunu savunarak, karara bağlanmasını istedi.

Mahkeme, sanık Güloğlu’na, avukatı Emrullah Gözcü’nün istifa ettiğinin bildirilmesi için duruşmayı erteledi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı