Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sıla, 1 Eylül’de Heybeden Şarkılar konseri ile Bodrum’da

Sıla, 1 Eylül'de Heybeden Şarkılar konseri ile Bodrum'da

Kültür Sanat

Sıla, 1 Eylül’de Heybeden Şarkılar konseri ile Bodrum’da

Ege Turnesi kapsamında Bodrum’da sahne alan Sıla, Antik Tiyatro’yu tıklım tıklım dolduran hayranlarına unutamayacakları bir konser verdi.

Antik tiyatro’da yaklaşık 3 saat kadar sahnede kalan ünlü şarkıcı, konserine gösterilen yoğun ilgi nedeni ile bilet bulamayan müzik severlere müjdesini de vermişti.

Türk pop müziğinin başarılı kadın vokallerinden Sıla, 1 Eylül’de Bodrum Antik Tiyatro’da müzik severler ile bir araya gelecek.

Sıla, kendi şarkılarının yanı sıra geçmişten bugüne heybesinde biriktirdiği efsane şarkılarla sevenlerine müzik ziyafeti verecek.

21.15’de başlayacak olan konser için 5 kategoriden bilet satılırken, en ucuzu 83.25 TL iken, en pahalı olan 1. kategori biletleri ise 166.50 TL’den satışa sunuldu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı