Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Siccin 4’den beklenen fragman geldi!

Film Haberleri

Siccin 4’den beklenen fragman geldi!

Yerli korku filmi olarak bir klasik haline gelen Siccin serisinde, serinin 4. filminin beklenen fragmanı yayınlandı. Alper Mestçi’nin yönettiği Siccin 4, Eylül ayında sinemalarda olacak.

Siccin 4'den beklenen fragman geldi!

Siccin serisi ile adını geniş kitlelere duyuran, bu başarısını da Yılın En İyi Korku Filmi ödülünü alarak perçinleyen Mestçi, 4. filmi izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Filmin afişine yerleştirilen ‘Serinin en korkunç filmi” başlığı ise, şimdiden izleyicilerde büyük merak uyandırmış durumda.

Siccin 4 ile korku seviyesini çok yukarılara çektiklerini belirten Alper Mestçi, son filmin korku seviyesi ile ilgili oldukça iddialı, öyle ki “izleyenlerin uykuları kaçacak” demekten çekinmiyor.

Serinin 4. filminin oyuncu kadrosunda Mirza Metin, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar, Yasemen Büyükağaoğlu, Mana Alkoy, Merve Ateş, Muhammed Salih Gönültaş, Kıvılcım Kaya, Aslı Sevi ve Adnan Koç yer alıyor.

Siccin 4’ün özeti ise şöyle: Geçmişte zengin bir aile olan Yılmaz Ailesi, yaşadıkları maddi sorunlar nedeniyle babaanne Saadet’in yanına taşınmak zorunda kalırlar. Fakat Saadet bu evde sandıkları gibi yalnız değildir. Bahçesinde kocasının mezarı bulunan Saadet’in eski evi, başka alemden olan sakinler tarafından sahiplenilmiştir. Ve bu sakinler, evde Saadet dışında kimseyi istememektedirler.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı