Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sıcak Gelişme: Kıvanç Tatlıtuğ dolandırıldı mı?

Magazin

Sıcak Gelişme: Kıvanç Tatlıtuğ dolandırıldı mı?

Kıvanç Tatlıtuğ son dönemin en büyük şoklarından birisini yaşadı. Ünlü oyuncu dolandırıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili olarak bugün başta magazin dünyası olmak üzere sosyal medyada çok fazla hareketlilik hakim. Sabah saatlerinde ifade vermeye gittiği ifade edilen yakışıklı oyuncunun bir süre önce kendisine tuttuğu muhasebe danışmanı Erol D.’nin ünlü oyuncunun vergi borçlarını ödemediği ve bu sayede oyuncunun geçmişe dönük bazı vergi borçlarının çıktığı iddia edildi.

İddia edilenlere göre vergi borçları ödenmeyen Kıvanç Tatlıtuğ, bu haberi duyar duymaz direkt olarak eski muhasebecisi Erol D. Hakkında emniyete giderek şikayette bulundu. 3.5 milyon liralık vurgun yaptığı iddia edilen Erol D.’nin paranın bir kısmını da özel olarak kendi himayesi altına aldığı, paranın kendisine transferinin nasıl sağlandığının ise bilinmediği açıklandı.

Aradı Ancak Ulaşamadı

Kıvanç Tatlıtuğ’un vergi cezasını görmesinin hemen ardından Erol D.’ye ulaşmak için aradığı ancak ne kadar ulaşmak istemesine rağmen başarılı olamadığı açıklandı. Bunun sonucunda direkt savcılığa giderek suç duyurusunda bulunan ünlü oyuncu bu sayede kaybettiği 3.5 milyon TL’nin peşine düştü. Vergi cezası konusunda ise cezanın mecburi olarak ödenmek zorunda olduğu ifade edildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı