Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sibel Tüzün’den ‘Bikinili’ albüm tanıtımı

Sibel Tüzün'den 'Bikinili' albüm tanıtımı

Kültür Sanat

Sibel Tüzün’den ‘Bikinili’ albüm tanıtımı

1992 yılında piyasaya sürdüğü ‘Ah Biz Kızlar’ albümü ile müzik piyasasına atılan 45 yaşında ki şarkıcı Sibel Tüzün, yeni albümünü de müzik severler ile buluşturmaya hazırlanıyor.

2 çocuk annesi de olan şarkıcı, yeni şarkısı olan ‘Senden İmzalı’nın tanıtımı amacı ile bikinisi ile poz verirken, fiziği ile de göz doldurdu.

Ünlü sanatçı yeni albümünün tanıtımı için kamera karşısına geçerken, “İlk albümüm 24 yıl önce çıkmıştı. Zaman su gibi akıp geçti. Ama hâlâ dimdik ayaktayız” açıklamasında bulundu.

Büyük çıkış yakalamasını sağlayan ‘Kaçın Kurası’ müzik piyasasına alt üst ettiği yıllarda verdiği cesur pozlar ile dikkatleri üzerine çekmişti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı