Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Showtime, City on a Hill’in pilot siparişini verdi!

Showtime, City on a Hill'in pilot siparişini verdi!

Dizi Haberleri

Showtime, City on a Hill’in pilot siparişini verdi!

Ben Affleck ve Matt Damon’un yapımcılığını üstlendiği, Boston’da geçen dram dizisi City on a Hill için Showtime pilot siparişini verdi.

Chuck Maclean tarafından yazılan 1 saatlik pilot, Gavin O’Connor tarafından yönetilirken, O’Connor aynı zamanda projenin yapımcıları arasında da yer alıyor.

Showtime tarafından üretilecek olan City on a Hill, Affleck ve Maclean’a ait olan orijinal konsept’e dayandırılacak. Dizi, kurgusal olarak ırkçılık ve yolsuzluğun yaygın olduğu 90’lı yılların başında geçen bir yapım olacak.

Hikaye, adı yolsuzluğa karışmış ama saygı duyulan tecrübeli bir FBI ajanı ile birlikte çalışan, Brooklyn’li Afrikan-Amerikan Bölge Savcısı’nın etrafında cereyan edecek.

Affleck’e ek olarak, Damon, O’Connor, James Mangold (Logan filminden) ve Jennifer Todd (Jason Bourne filminden) Pearl Street Film için projenin yapımcılığını üstlenen isimler arasında yer alacak.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı