Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şeyma Subaşı’nın pantolonu, esprilere neden oldu

Şeyma Subaşı'nın pantolonu, esprilere neden oldu

Magazin

Şeyma Subaşı’nın pantolonu, esprilere neden oldu

Tv 8’in sahibi ünlü televizyon programcısı ve yapımcısı Acun Ilıcalı’nın sevgilisi ve kızının annesi Şeyma Subaşı, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla konuşulmaya devam ediyor.

Sosyal medyayı oldukça etkin kullanan, gününün belli anlarını paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerine yansıtan Şeyma Subaşı, son paylaşımı ile sosyal medyada espri bombardımanına tutuldu.

Milletimizin sosyal medyada enteresan gördükleri paylaşımlara yaptıkları yorumlar, okuyucular yüzünü güldürmeye devam ederken, Şeyma Subaşı, bunlardan birine neden oldu.

Alev desenli pantolonu ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan Subaşı’nın bu fotoğrafı altına esprili yorumlar bırakıldı.

İşte, o yorumlardan bazıları:

Annem pantolunumu çamaşır suyu yapınca ben.”, “İlerde böyle bir pantolon giymekten korkuyorum.”, “Pantolonun yarısını çamaşır suyuna batırmışlar.”, “Kusursuz kombin.”, “Şeyma pantolonun büyük gelmiş.”, “Menekşe sahiline yüzmeye giderken ben.”


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı