Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şevket Çoruh’lu ‘Yanlış Anlama’ Ekim’de vizyonda!

Şevket Çoruh'lu 'Yanlış Anlama' Ekim'de vizyonda!

Film Haberleri

Şevket Çoruh’lu ‘Yanlış Anlama’ Ekim’de vizyonda!

Arka Sokaklar’da ekipteki yerini koruyan nadir isimlerden olan Mesut Komiser’i canlandıran Şevket Çoruh, alışılmışın dışında rol ile beyazperde’de izleyici ile buluşacak.

22 yıllık birikimini satıp, üstüne de 7 milyon TL’li kredi çekerek, hayalini kurduğu tiyatro’yu ‘Baba Sahne’ adı ile açmaya hazırlanan Şevket Çoruh, yeni bir komedi filmi ile geliyor.

Komedi filmi olan Çakallarla Dans’da da izleyicileri güldürmeyi başaran Çoruh, DADA Yapım’ın beyaz perdeye taşıdığı ‘Yanlış Anlama’ filmi ile sinemaseverleri güldürmeye hazırlanan projenin başrolünde yer alıyor.

Çekimleri İstanbul ve Bakü’de yapılacak olan ‘Yanlış Anlama’ kadrosunda ise pek çok sürpriz ismi barındırıyor. Filmin adında da yer aldığı gibi, film yanlış anlamak üzerine kurulu.

Hakan Bilgin, evlenme telaşında ki Baran karakterini, Şevket Çoruh, Baran’ın gizemli patronunu, Duygu Karaca dünya vatandaşı olan Arzu karakterini canlandırırken, Bahadır Efe ve Pelin Sönmez’de sürpriz bir karakter ile izleyici karşısına çıkacak.

Azerbaycan’ın birbirinden ünlü isimlerinin de yer aldığı filmde, Azerbaycanlı güzel Pervin Abiyeva, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmacılarından Islam Mahreliyav ve Bakü’nün Cem Yılmaz’ı olarak adlandırılan Ferda Xudaverdiyev yer alıyor.

ürkiye ve Azerbaycan’da bulunan iki ailenin komik macerasını anlatan film Ekim’de vizyonda olacak.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı