Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şevkat Yerimdar 15. Bölüm Fragmanı Olsen Sinek Avlıyor

Dizi Haberleri

Şevkat Yerimdar 15. Bölüm Fragmanı Olsen Sinek Avlıyor

Şevkat Yerimdar son bölümü yayınlandı. 14. bölümü ile ekranlara gelen Şevkat Yerimdar’da, Şevkat’in eski sevgilisi mahallenin ortasına bomba gibi düşer. Şevkat adeta Seval’in elinde oyuncak olur.

Şevkat Yerimdar 15. Bölüm Olsen Sinek Avlıyor

Şevkat Yerimdar’da Seval depremi yaşanıyor. Mahalleye geri dönen Şevkat’in eski sevgilisi, öğrendiği sır sonrasında Seval’in her dediğini yapmaya başlar. Peki bu sır nedir?

Esin ise gerçeklerden bihaber olması nedeni ile bu durumu farklı anlamlara yorar ve tavrı Şevkat ile arasının açılmasına sebebiyet verir. Şevkat, sır yüzünden arasının açıldığı Esin’le arasını düzeltmek için de çaba sarfeder.

Ama bu çabası istenmedik sonuçlara yol açar ve ortalık daha da karışır. Diğer yandan düğün’de terk edilmesini hala sindiremeyen Bora, Şevkat’ten intikam almak için her yolu denemeye niyetlidir.

Mahallenin yeni üyelerinden Olsen, atın aldığı çay ocağının iş yapmadığını ve kandırıldığını anlar. İsmail ve Tezene aşkı da sallanmaya başlar. Tezene için artık varsa yoksa Erkan’dır ve onunla zaman geçirmekten başka bir şey istemez.

ŞEVKAT YERİMDAR’IN ÖNCE Kİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Şevkat kazadan yaralı olarak kurtulur ama artık nikaha vaktinde yetişmesi neredeyse imkansızdır. Esin, nikah memuruna evet demek üzeredir. Gizem ve Sanem, Şevkat’e vakit kazandırmaya çalışsalar da Bora işleri hızlandırıyordur. Selami, kahveyi devredip Kore’ye sevdiği kızın yanına gitmeye karar verir. Bu ayrılık herkesi çok üzmüştür. Kahveyi alan kişi ise çok büyük hayallerle mahalleye yerleşir.
Mahalleye yeni gelen tek kişi kahveci Olsen değildir. Esin ve Şevkat’in hayatına hiç ummadıkları biri sürpriz bir şekilde dahil olur.

ŞEVKAT YERİMDAR 14. BÖLÜM FRAGMANI

Loading the player...

ŞEVKAT YERİMDAR 15. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Loading the player...
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı