Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şevkat Yerimdar 13. Bölüm Fragmanı Yeni Tanıtım Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

Şevkat Yerimdar 13. Bölüm Fragmanı Yeni Tanıtım Yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar 12. Bölümü ile ekranlara gelirken, yeni bölüm sonrasında yayınlanan Şevkat Yerimdar 13. Bölüm Fragmanı da dizinin takipçilerinde heyecan yarattı.

Şevkat Yerimdar 13. Bölüm Fragmanı yayında mı? Son Bölüm Fox

Şevkat Yerimdar’ın ekranlara gelen son bölümünde aşk rüzgarları esti. Esin ve Şevkat, birbirlerine aşık olduklarını fark etseler de, bunu itiraf etmeye cesaret edemezler.

Esin, aşık olduğu adamın kendisine olan duygularını öğrenmek isterken, diğer yandan da Şevkat annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü bozmayı sindirememektedir.

Birbirine aşık olan Esin ve Şevkat’in ise bilmediği, beşik kertmesi olduklarıdır. Cevdet ve Marika bu gerçeği söylemek isterler ama yaşananlar olaylar buna engel olur.

Şevkat’in mahalleden gitmesi sonrasında bu gerçeği paylaşamazlar. Bu Esin’de büyük bir yıkıma neden olurken, bu aşk’ın tek taraflı olduğuna düşünmesine neden olur.

Bora ise hain planlarını sürdürmeye devam etmektedir ve mahallede ki mülkleri ele geçirmeyi planlamaktadır. Bunun yolu ise elbette Esin ile evlenmekten geçmektedir ve Esin’e evlenme teklif eder!

Şevkat Yerimdar Son Bölüm izle

Şevkat Yerimdar 13.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

Şevkat Yerimdar Son Bölümünde Neler Oldu?

Şevkat ve Esin esnafların kamera kayıtları sayesinde bebeğin annesinin izini bulur. Fakat bu tehlikeli bir maceraya dönüşür. Mahalle esnafları ortaklaşa piyango bileti alırlar ve bileti Şevkat’e emanet ederler. Bilete büyük ikramiye vurur fakat bilet kaybolmuştur. Esnaflar Şevkat’ten kuşkulanırlar. Onun yalan söylediğini ve parayı tek başına götürmek istediklerini sanırlar. Gelişen olaylar da bu kuşkuyu artırır. Şevkat’in bir türlü bulamadığı bilet hiç ummadığı bir yerdedir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı