Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şevkat Yerimdar 10.Bölümde Bebek Sürprizi

Dizi Haberleri

Şevkat Yerimdar 10.Bölümde Bebek Sürprizi

10.bölümü ile ekranlara gelecek olan dizi, beyazperde’de 1 ve 2. filmleri ile izleyici ile buluşan ve büyük bir beğeni toplamasının ardından, yaz dizisi olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı.

Şevkat Yerimdar 10.Bölümde Bebek Sürprizi

Kendine has üslubu, mertliği ve delikanlılığı ile herkesin gönlünde taht kuran Şevkat Yerimdar, son yayınlanan bölümde Bora ile ralli yarışına girişmiştir. Yine heyecanlı bir bölüm ile bu akşam ekranlara gelecek olan Şevkat Yerimdar’da neler olacak?

Şevkat Yerimdar 10.Bölüm Konusu:

Ralliyi kaybeden Bora yaptığı kazayı hafif atlatmıştır ama Esin’e numara yaparak ona tekrar yaklaşır. Ayrıca Şevkat ile aralarını açar. Ama kapıya bırakılan bir bebek Esin’le Şevkat’i yine birbirine yaklaştırır. Anneyi bulana kadar bebeğe birlikte bakmaya karar verirler. Fakat bu sandıkları kadar kolay değildir.

İsmail, Tezene ile baş başa bir akşam geçirmek için bir plan yapar. Gülperi ve Bozkır’ı konsere göndermeyi başarır. Ama dahiyane sandığı planı beklenmedik olaylarla ters teper, yine fiyaskoyla sonuçlanır.

Şevkat tesadüfen kendisine hırsızlık kumpası yapanların izini bulup, peşlerine düşer. Artık Bora ile burun buruna gelmek üzeredirler.

Şevkat Yerimdar 10.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı