Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sevda Kuşun Kanadında final bölümü ile veda ediyor!

Sevda Kuşun Kanadında final bölümü ile veda ediyor!

Dizi Haberleri

Sevda Kuşun Kanadında final bölümü ile veda ediyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, 1968-70’leri ilk defa milli bir bakış açısıyla ele alan Sevda Kuşun Kanadında dizisi, bu akşam yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Bugünkü iktidarı yoğuran Mehmet Zahit Kotku, Sami Efendi, Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Cemil Meriç, Şule Yüksel Şenler ve Necmettin Erbakan gibi ünlü siyaset ve kültür-sanat adamlarının mücadelelerine de yer verilen dizi de ülkeyi kaosa sürükleyen ve onlara yataklık eden, cemaat adı altında faaliyet gösteren karanlık örgütlenmelere de değiniliyordu.

Bu akşam ekranlara gelecek 31. bölümü ile serüvenine son verecek olan Sevda Kuşun Kanadında, daha önce Cuma günleri yayınlanıyordu.

Yeni başlayan Payitaht Abdülhamid dizisi Cuma gününe alınınca, Sevda Kuşun Kanadında dizisi de Salı gününe alınmıştı.

12 Mart muhtırası ve akabinde yaşanan gelişmelerin konu alınacağı final bölümünde ise, şimdiki Cumhurbaşkanı ile ilgili sahnelerde yer alacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasete girmeye nasıl karar verdiğinin ekrana geleceği dizinin final bölümünde ayrıca 12 Mart muhtırası sonrası Başbakanlık’tan istifa eden Süleyman Demirel ve Ülkücü gençliğin önderlerinden Muhsin Yazıcıoğlu da canlandırılacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı