Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sertab Erener, İstanbul TİM Show Center’da sahne aldı

Kültür Sanat

Sertab Erener, İstanbul TİM Show Center’da sahne aldı

Pop müziğinin önemli isimlerinden Sertab Erener, ‘Sertab’ın Oda Müziği’ konserlerinin üçüncüsünü dün İstanbul’da verdi. İstanbul TİM Show Center’da sahne alan Erener, büyük alkış topladı.

Oda MüziğiSertab Erener, İstanbul TİM Show Center'da sahne aldı

Konser turnesinin üçüncü ayağı olan İstanbul öncesinde, Bursa ve Ankara’da sahne alan Erener, eski şarkıları da dahil olmak üzere sevilen şarkılarını seslendirdiği konserde, İstanbullu müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserde sanat hayatında 25 yıllık bir başarıyı geride bırakan Erener’in şarkılarının akustik sunumları da büyük bir beğeni ile dinlendi.

Yalnızlığım adlı şarkısı ile sahne açılışını yapan ünlü sanatçı, elbisesi ile de göz kamaştırdı. Performansı esnasında sık sık alkışlanan Erener, bu anlarda performansına ara vermek zorunda kaldı.

Salonda kendisini dinlemeye gelen müzik severlere, ‘barış’ mesajları veren Erener, Herkes birbirine seni seviyorum demeli diyerek telkinde bulundu.

Oda Müziği projesinin düzenlemesini üstlenen ve eşininde yakın arkadaşı olan Çağrı Sertel’i izleyicilere takdim ederken, “Bu ülkede herkes birbirine seni seviyorum dese rahatlayacak bence. Ben söyleyeyim seni seviyorum Çağrı” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı