Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serhat Kılıç, Söz’ün kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

Serhat Kılıç, Söz’ün kadrosuna katıldı

Star Tv ekranlarında 3 Nisan Pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Söz dizisinin oyuncu kadrosuna, ünlü oyuncu Serhat Kılıç’da dahil oldu.

Serhat Kılıç, Söz'ün kadrosuna katıldı

Askeri bir dizi olur da, terör örgütü, mensupları ve lideri olmaz mı? Söz dizisi için bugüne kadar askeri kadroda hangi oyuncuların yer aldığı paylaşılırken, düşman kanada yönelik bir bilgi paylaşılmamıştı.

Söz için yayınlanan son fragman ile birlikte, Terör örgütünün sorumlu kanadında ki isimlerden biri olan ‘Çolak’ karakterini, başarılı oyuncu Serhat Kılıç canlandıracak.

Star Tv’de ilerleyen zamanlarda başlaması planlanan Çember dizisinde, Adem Komiser’i canlandıracağı söylenen Serhat Kılıç, daha önce Seksenler, Ezel, Benim Annem Bir Melek gibi dizilerde rol almıştı.

TIMS&B Yapım’ın yapımcılığında ekranlara taşınan Söz, aynı zamanda Milli Savunma Bakanlığı ve Genel Kurmay Başkanlığı iş birliği ile Star Tv ekranlarına taşınıyor.

Serhat Kılıç’ın canlandırdığı ‘Çolak’ karakterinin rolü nedir?

“Bir terör örgütünün lideridir. Zeki, kurnaz ve zalimdir. Çıkarları uğruna küresel güçlerle işbirliği yapmaktan çekinmez. İlkeleri ve ahlakı yoktur. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu için Kıdemli Üsteğmen Yavuz’la olan kişisel hesabını görmek için her türlü yolu denemektedir.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı