Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serhat Akın, Dokunulmazlık oyunu ile dönüyor!

Serhat Akın, Dokunulmazlık oyunu ile dönüyor!

Televizyon

Serhat Akın, Dokunulmazlık oyunu ile dönüyor!

Geçirdiği küçük bir operasyon sonucu Survivor 2017’de bir süredir oyunlara katılamayan eski futbolcu Serhat Akın, bugün ekranlara gelecek olan bölümde oyunda yer alacak.

54.bölümü ekranlara gelecek olan Survivor 2017, yine kıran kıran bir mücadeleyi ekrana taşırken, ünlüler takımından Serhat Akın, kısa bir aradan sonra oyunlara geri dönüyor.

Ünlüler ekibinin yarışmacılarından olan Serhat Akın, küçük bir operasyon geçirmesi nedeni ile bir süredir oyunlara katılamıyordu.

Bu akşam yayınlanacak olan bölümde dokunulmazlık oyununda Ogeday ile karşı karşıya gelecek. Serhat Akın’ın, sakatlığı sonrası nasıl bir performans sergileyeceği de merak ediliyor.

Önceki gün ekranlara gelen Survivor’da bir süredir ödül oyunlarında başarılı olamayan gönüllüler takımı, ödül oyununu kazanarak moral depoladı.

Ada’ya son veda eden isim, Göz6 programının yarışmacısı olan, Eser West’in yerine gelen Bulut Özdemiroğlu olmuştu.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı