Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serenay Sarıkaya’nın hayvan sevgisi

Serenay Sarıkaya'nın hayvan sevgisi

Magazin

Serenay Sarıkaya’nın hayvan sevgisi

Medcezir sonrasında 2 yıllık bir aradan sonra dijital platformda yayınlanacak olan Fi Çi Pi ile tekrar bir dizide rol alacak olan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya sevgilisi ile görüntülendi.

Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yakışıklı oyuncusu Kerem Bürsin ile Nişantaş’ında görüntülenen ikili, objektiflere de gülümsemeyi ihmal etmedi.

Spor sonrası yemek yiyen çiftten Sarıkaya, mekan çıkışında araçlarının gelmesini beklerken, yoldan geçen bir vatandaşın köpeği ile uzun süre ilgilendi.

Vatandaşın köpeğini severken yüzünde ki mutluluğu okunabilen Sarıkaya, “Hayvanları çok seviyorum. Benimki de şu an evde. Yoğun iş temposundan dolayı çok özlüyorum” şeklinde konuştu.

Başarılı oyuncu Kerem Bürsin’de Atv’de yayınlanmakta olan dizisi ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Her şey çok güzel gidiyor. Zaman geçtikçe setteki herkes birbirine daha da ısınıyor. İlerleyen bölümlerde izleyenleri sürprizler de bekliyor”


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı