Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serenay Sarıkaya’dan çocuk açıklaması

Serenay Sarıkaya'dan çocuk açıklaması

Magazin

Serenay Sarıkaya’dan çocuk açıklaması

Geçtiğimiz günlerde çocuk konusu ile ilgili konuşan Kerem Bürsin, çocuğun kanımdan canımdan olmasına gerek yok, Dünya’da o kadar sahipsiz çocuk var, evlat’da edinebilirim demişti.

Bu açıklamaların üstüne 2 yıldan uzun süredir Kerem Bürsin ile birlikte olan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’ya sevgilisinin bu açıklamaları sorulunca o da bebek ile ilgili düşüncesini açıkladı.

Dijital platformda yayınlanacak olan Fi Çi Pi dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan 25 yaşında ki Sarıkaya, çocuk ile iş’i aynı anda yürütemeyeceğini düşünenlerden.

Pek çok ünlü isim çocuk ve kariyeri bir arada sürdürürken, güzel oyuncu bu fikirde değil!

Bu konu ile ilgili açıklama yapan Serenay Sarıkaya, şu açıklamada bulundu:

“Kariyerimde başarıya doyduktan sonra çocuk istiyorum. Çünkü çalışan anneler ister istemez işleri dolayısıyla çocuklarını ihmal edebiliyor. Bu yüzden böyle bir haksızlığı çocuklarıma yapamayacağım için anne olduktan sonra oyunculuğu bırakmayı düşünüyorum”


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı