Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serenay Sarıkaya, İTÜ’den tavsiyelerde bulundu

Magazin

Serenay Sarıkaya, İTÜ’den tavsiyelerde bulundu

Geçtiğimiz günlerde bir şampuan reklamı ile televizyonlarda uzun bir aradan sonra kamera karşısına geçen güzel oyuncu, 31 Mart itibari ile dijital platformda dizisi ile tekrar izleyicileri ile buluşacak.

Serenay Sarıkaya, İTÜ'den tavsiyelerde bulundu

Merakla beklenen ‘Fi’ dizisinin başlamasına günler kalan Serenay Sarıkaya, bir markanın düzenlediği etkinlikler kapsamında, üniversiteleri gezmiyor.

Bu kapsamda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde giden Sarıkaya, öğrencilerle anılarını paylaşırken, hayaller ve özgüven konusunda tavsiyelerde bulundu.

Özgüven’in kariyer üzerinde ki etkisini dile getiren Sarıkaya, hayallerini bırakmadığını ve peşinden koştuğunu belirtirken, hedef koymanın önemine değindi.

Sözlerini sürdüren Serenay Sarıkaya, “Başarıya ulaşmak için en önemli adım kendinize hedef koymak ve hayallerinize sıkı sıkıya tutunmak. Diğer önemli kısım ise elbette harekete geçmek.” dedi.

Her şeyin kafada başladığını ifade eden Sarıkaya, “Bir hayaliniz varsa kendinize güveniniz de olmalı. İlk adım da özgüvenli olmaktan geçiyor. Her şey sizin elinizde, kendinize güvenin” diyerek tavsiyelerde bulundu.

Söz konusu markanın bayanlara yönelik ürünleri için çekilen reklam filminde izleyici karşısına çıkan Sarıkaya, “Kampanyamıza üniversite öğrencileriyle buluşarak devam ediyoruz. Başka okullara da giderek özgüven söyleşileri yapacağız” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı