Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serenay Sarıkaya dekoltesi ile yürek hoplattı

Serenay Sarıkaya dekoltesi ile yürek hoplattı

Magazin

Serenay Sarıkaya dekoltesi ile yürek hoplattı

Fİ dizisinde ki cesur sevişme sahneleri ile adından söz ettiren, 2010 yılının Miss Universe’ü seçilen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün Bebek’de görüntülenirken, kendisini görenler gözlerini alamadı.

Bebek’de ünlü isimlerin tercih ettiği bir kuaför’de görüntülenen Serenay Sarıkaya, 2 saat süren saç bakımının ardından, kuaför’den çıkarken görüntülendi. Ayak üstü sohbet eden Sarıkaya, dizisi ile ilgili de konuştu.

Kuaför salonunda ki işinin tamamlanmasının ardından salondan ayrılırken görüntülenince, muhabirler ile kısa sohbet eden Sarıkaya, kıyafet tercihi ile dikkat çekti. Kıyafetinde ki derin göğüs dekoltesi görenlerin ‘cesur tercih’ demesine neden oldu.

Fİ 2.SEZONDA ÇOK HEYECANLI

Puhutv’de 2. sezonu ile devam edecek olan Azra Kohen’in romanından uyarlanan Fi isimli dizisi ile ilgili konuşan Sarıkaya, “İkinci sezon çok heyecanlı olacak, o yüzden içim kıpır kıpır.” dedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı