Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seren Serengil, Ebru Şallı’ya kol kanat gerdi

Seren Serengil, Ebru Şallı'ya kol kanat gerdi

Magazin

Seren Serengil, Ebru Şallı’ya kol kanat gerdi

Ebru Şallı ile ilgili çıplak fotoğraf tartışmaları devam ederken, o fotoğraftaki Ebru Şallı diyenler ile, hayır o değil diyenler ikiye bölünmüş durumda.

Fotoğrafta Ebru Şallı’ya çok benzediği görülen bir kadın çırıl çıplak şekilde kendini çekerken, bu görüntü hızlı bir şekilde Ebru Şallı’nın avukatı tarafından reddedilmişti.

Kimisine göre, özel mesaj gönderecekken yanlışlıkla hikaye şeklinde paylaştı denilirken, kimisi ise daha açık örneklerle, resmin Ebru Şallı’ya ait olduğunu iddia ediyor.

Fotoğrafta cep telefonunun kılıfı ile daha önce paylaşılan resimlerdeki kılıfın aynı olduğuna vurgu yapılırken, son iddia ise Cengiz Semercioğlu’ndan gelmişti.

Ebru Şallı’nın yakın dostu olan Seren Serengil ise, arkadaşına kol kanat gerdi. Duymayan Kalmasın programında Seren Serengil, o resimdeki Şallı değil diyerek, şu sözleri sarf etti.

“Bu göğüsler ile onlar aynı mı? Ebru’nun göğüsleri silikonlu. İnternete düşen görüntüde sarkmış”


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı