Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serdar Ortaç’ın eşi, Chloe Loughnan silikon taktırmış!

Serdar Ortaç'ın eşi, Chloe Loughnan silikon taktırmış!

Magazin

Serdar Ortaç’ın eşi, Chloe Loughnan silikon taktırmış!

Ünlü pop şarkıcısı Serdar Ortaç’ın, İrlanda asıllı 1992 doğumlu eşi Chloe Loughnan’ın estetik operasyon geçirdiği iddia edildi.

Bu estetik operasyonu gizli tutmaya çalışan çift, bu konuda başarılı olamadı. Estetik operasyon geçiren ünlü simalar arasına katılan Chloe Loughnan, göğüslerini büyütmek için silikon taktırmış.

Düzgün ve ince bir fiziğe sahip olan Loughnan, göğüsüne silikon taktırmak için estetik operasyonu geçirdi.

24 yaşında ki güzelin, İrem Derici’nin silikon taktırdığı hastanede bu operasyonu yaptırması ile de bu haberi çok fazla gizli tutamadılar.

Eşi Serdar Ortaç’ında desteklediği bu karar sonrası, Loughnan’ın, küçük göğüslerini büyütmek için ameliyat geçirdi ve şuanda özel bir hastanede dinlendiği söyleniyor.

Geçtiğimiz haftalarda da çok zayıflayan İrem Derici, göğüslerini büyütmek için estetik ameliyat geçirmiş ve silikon taktırmıştı.

(Gazetevatan)


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı