Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serdar Ortaç: Yanlış anlaşıldım

Serdar Ortaç: Yanlış anlaşıldım

Magazin

Serdar Ortaç: Yanlış anlaşıldım

Ünlü şarkıcı Alişan’ın “herkesin kafasını çevirip bakacağı kadar güzel bir sevgilimin olmasını istemem” sözünün yankıları sürerken, Serdar Ortaç’ın “biri sevgilimin kalçasına baksa gurur duyarım” demesi tartışma konusu olmuştu.

Başarılı pop şarkıcısı kendisinden küçük olan eşi Chloe Loughnan için, “biri sevgilimin kalçasına baksa gurur duyarım” sözünü söyleyince büyük tepki toplamıştı.

İki isim geçtiğimiz günlerde Ortaköy’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Eşime bakmalarından gurur duyarım sözünün yanlış anlaşıldığını ifade eden Ortaç, “Geçtim bunları. Artık alıştım…” dedi.

Türkçe’yi sökmeye başlayan eşinin konuşma esnasında kocasına ‘ABİ’ demesi ise herkesin yüzünü gülümsetti.

Serdar Ortaç, eşinin bu abi kelimesi için, “Ben abi ve baba kelimelerini çok kullandığım için o da benden bunları kapıyor” dedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı