Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serdar Ortaç ve eşi, Hadi Be’ye konuk oldu

Televizyon

Serdar Ortaç ve eşi, Hadi Be’ye konuk oldu

Youtube üzerinden canlı yayın ile izleyiciler ile buluşturulan interaktif Talk Show programı Hadi Be’nin bu haftaki konuğu Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan oldu.

Serdar Ortaç ve eşi, Hadi Be'ye konuk oldu

Emre Saygı’nın sunumu ile yapılan talk show programında başarılı pop sanatçısı ve eşi konuk olunca, ortaya eğlenceli bir sohbet çıktı ve keyifli bir çekim yaşandı.

Programın sunucusunun yanı sıra, sosyal medyadan da gelen soruları yanıtlayan Serdar Ortaç ve eşi şu açıklamalarda bulundu.

Tam manasıyla Amerika’ya taşınmıyoruz. Senenin 6 ayı Amerika’da 6 ayını Türkiye’de olacağız. Ben birçok eyalette konser anlaşmaları yaptım ve orada farklı eyaletlerde sahneye çıkacağım. Hem de Chloe’nin işleri olduğu için orada olacağız. Miami’de ev araştırırken Amerika- Orlando inşaat işi ile ilgilen bir Türk firması tarafından yaptırılan Breeze De Mar projesinin reklam yüzü olmamıziçin teklifi geldi. Bizde reklam bütçesine karşılık oradan 2 adet ev aldık. Orlando’yu tercih etmemin en büyük sebebi ise çocuklarımızı orada doğurup orada büyütmek. Miami’de çocuk büyütmek çok zor ama Orlando’da minik bir evde bile rahatlıkla çocuk büyütebiliriz. Herşeyiyle buna çok müsait.

Eskiden çok hızlı kararlar verdiğini söyleyen Serdar Ortaç “Eskiden çok hızlı karar veriyordum. Şimdi biraz daha değiştirdim bu huyumu ama bazen de yine hızlı bir şekilde aldığım kararları akşam eve gidince değiştirmek istiyorum” dedi.

Serdar Ortaç’ın evde çok disiplinli olduğunu söyleyen Chloe Loughnan “Serdar’ın evde yapma dediğim hiçbir kötü huyu yok. Çok disiplinli ve sakin evde. Bizde normal insanız sonuçta herkes gibi yaşıyoruz. Ayrıca yemek yapmayı denedi birkaç kere ama hemen dışarıya çıktık yemeden” dedi.

Eşi Chloe Loughnan’nın yaptığı yemekleri beğenmediğini söyleyen Serdar Ortaç “Chloe yaptığı yemekleri beğenmiyor ama ben çok seviyorum yaptıklarını. Bir de genelde diet yemekleri yapıyor evde her yer avokado oldu ama ben börek yemeyi seviyorum. Ayrıca kebapta seviyorum be yıllarca yedim bak sağlıklı birisiyim” dedi.

Eşi Chloe Loughnan’ın modelliği bırakmasını istediğini söyleyen Serdar Ortaç “Chloe modelliğe devam ediyor. Ama ben modelliği bırakarak sinema sektörüne yönelmesini istiyorum. Kendiside her ikisini yapabileceğini söylüyor” diye konuştu.

Sanatçı olmasaydı doktor olmayı çok istediğini söyleyen Serdar Ortaç “Ben baba mesleğini yaptım. Torna tesviyeciydim ama doktor olmayı çok isterdim. Başkasının duasını alırsan yaşamın uzun olur” diye konuştu.

Chloe Loughnan’dan doğru yerde konuşmayı öğrendiğini söyleyen Serdar Ortaç “Karın senden genç ondan ne öğrenebilirsin derlerse ben ondan doğru yerlerde konuşmayı öğrendim. Bu sadece küçük bir şey çok şey öğretiyor bana” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı