Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serdar Ortaç, Turizm firmasının reklam filminde!

Serdar Ortaç, Turizm firmasının reklam filminde!

Magazin

Serdar Ortaç, Turizm firmasının reklam filminde!

Pop müziğinin başarılı isimlerinden Serdar Ortaç, bir turizm firmasının reklamı için kamera karşısına geçti. Reklam için birde şarkı bestelediği öğrenilen Serdar Ortaç’a da reklam filminde iki deniz kızı eşlik etti.

Son günlerde eşi Chloe Loughnan’ın yabancı gelinleri, Türk damatlar ile evlendireceği bir program sunmak için görüşme içerisinde bulunduğu iddiaları ile adı gündeme gelen Serdar Ortaç, reklam filmi ile izleyici karşısına çıkıyor.

İlk kez bir turizm firmasının reklam filminde boy gösterecek olan Ortaç, bu çalışmasının bir ilk olmasından ötürü de heyecanlı olduğunu itiraf etti.

Yakında yayınlanmaya başlayacak olan reklam filminde, iki deniz kızı kendisine eşlik ederken, Ortaç’da iyi bir tatilin püf noktalarını anlatıyor.

Reklam filmine ilişkin açıklama yapan başarılı popçu, “Çok güzel bir enerji ve çalışma disiplinine sahip bir ekiple, harika bir uyum yakaladık” dedi.

Sözlerine devam eden Ortaç, “Bu işbirliği, benim de ilk kez bir turizm firmasının marka yüzü olmam nedeniyle çok heyecan verici. Reklam filmi için bir de şarkı besteledim” açıklamalarında bulundu.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı