Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Serdar Akar, Kurtlar Vadisi Darbe’nin dümenine geçti

Serdar Akar, Kurtlar Vadisi Darbe'nin dümenine geçti

Film Haberleri

Serdar Akar, Kurtlar Vadisi Darbe’nin dümenine geçti

Bu sezon, ‘Darbe’ ismi için patent başvurusunda bulunduğu için başına dert açılan Pana Film, bu sebeple mahkemeye çıkmış ancak FETÖ terör örgütü ile bağlantıları olmadığı tespit edilerek, aklanmıştı.

Bu süreçte dizilerini yayınlamak adına, yüksek bütçeleri nedeni ile herhangi bir kanal ile anlaşamayan Kurtlar Vadisi Pusu, önümüzdeki sezona ertelenmişti.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, AB grubunun hafta ki lideri Payitaht Abdülhamid’in yönetmenliğini üstlenen Serdar Akar, Payitaht Abdülhamid’in dümenini geçici süre ile bıraktı.

Ön hazırlıklarını da bizzat kendisinin yaptığı Kurtlar Vadisi Darbe filminin, kısa süre önce başlayan çekimler ile birlikte KVD’nin dümenine geçti.

Çekimlerinin 5 hafta sürmesi planlanan Kurtlar Vadisi Darbe filmi sonrasında, Serdar Akar geçici olarak boşalttığı koltuğuna da geri dönecek.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı