Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen Sağ Ben Selamet Galası Cevahir Avm’de yapıldı

sen sağ ben selamet galası yapıldı

Film Haberleri

Sen Sağ Ben Selamet Galası Cevahir Avm’de yapıldı

Sen Sağ Ben Selamet sinema filminin halka açık galası 21 Aralık Çarşamba günü film ekibi ve hayranlarının birlikte filmi izlemesiyle yapıldı.

Sağ Salim ve Sağ Salim 2 filmleri ile daha da iyi tanıdığımız Burçin Bildik, filmin üçüncü serisini getirmedi ancak tıpkı Sağ Salim’de olduğu gibi tesadüf karşılaşmalar ve başlarına açılan belaların aktarıldığı(3 kaçağın tesadüflerle dolu karşılaşması) Sen Sağ Ben Selamet ayrı bir film olarak sinema severler ile buluşmuştu. Vizyona girdiğinden bu yana iyi bir izleyici sayısı yakalayan başarılı filmin galası Cevahir AVM’de gerçekleşecek. Filmin oyuncu kadrosunda Burçin Bildik ile birlikte sinema’da en son kısa süre önce Geniş Aile’nin yeni filmi ile izlediğimiz ve hali hazırında hala Star Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde okul müdürünü canlandıran Ufuk Özkan’ın yanı sıra en son “Somuncu Baban Aşkın Sırrı” filmi ile izleyicilerin karşısına çıkan Tuvana Türkay, Ufuk Özkan gibi Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alan başarılı tiyatrocu Lale Başar, Fox Tv’nin uzun soluklu dizisi O Hayat Benim’de yardımcı oyuncu olarak rol alan Ayçin İnci, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Murat Kocacık ve Müge Uzel’de yer alıyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı filmin senarist ve yönetmenliğini Sağ Salim Serisi yanı sıra Yusuf Yusuf ve Aşk Yeniden dizisinden hatırlayacağımız Ersoy Güler üstlendi. 19.10’da gerçekleşen filmin halka açık galasında bileti alabilen, aksiyon, macera ve komedi dolu filmi oyuncularla birlikte izleme şansı yakaladı.

Loading the player...

  • sen sağ ben selamet film afişi
  • sen sağ ben selamet filminden görüntüler
  • sen sağ ben selamet galası yapıldı
  • sen sağ ben selamet sinemalarda
  • sen sağ ben selamet fragman resim
  • sen sağ ben selamet film afişi
  • sen sağ ben selamet filminden görüntüler
  • sen sağ ben selamet galası yapıldı
  • sen sağ ben selamet sinemalarda
  • sen sağ ben selamet fragman resim

Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı