Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sen İste Yeter Pazartesi günü başlıyor!

Sen İste Yeter Pazartesi günü başlıyor!

Televizyon

Sen İste Yeter Pazartesi günü başlıyor!

En son 2011 yılında Dest-i İzdivaç adlı programın sunuculuğunu yapan güzel oyuncu ve sunucu Hande Ataizi, yeni bir program ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

<

Yaz sezonuna hızlı bir giriş yapan Fox Tv, daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’un sunucusunu transfer edip, Ne Seninle Ne Sensiz adlı programı yayına sokmuştu.

Ne Seninle Ne Sensiz nedeni ile de kayıpları bulan, cinayetleri araştıran, gizli kalmış sırları ortaya çıkarmayı hedefleyen Kaybolan Çiçekler programı ve Sen iste Yeter’de 31 Temmuz tarihine ertelenmişti.

Kaybolan Çiçekler’de Pazartesi günü kaldığı yerden devam ederken, Sen İste Yeter’de ilk bölümü ile 13.45’de Fox ekranlarında olacak ve hafta içi her gün izleyicileri ile buluşacak.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’nun Hande Ataizi ile yeni programı için yaptığı röportaja göz atalım:

Ali Eyüboğlu: Neden Sen İste Yeter?

Hande Ataizi:

Bir sürü iş geldi, ama kendimi gösterebileceğim, karakterimi yansıtabileceğim, kendim olabileceğim ve seveceğim işi yapmak istiyorum. ‘Sen İste Yeter’ öyle bir format. Oyuncuyum ve malzemem insan. Ayrıca kişilerin hayatlarını merak ediyorum, onların dertlerini dinlemeyi seviyorum. Çıkarım yapıyorum. İnsan hikayeleri beni çekiyor. Dostlarım gelip bana derdini anlatır, farklı bakış açılarıyla onlara fikirler veririm. O yüzden oyuncu olarak da beni besleyecek, geliştirecek bir iş. Programı kabul etme gerekçem bu. İnsanların hikayelerini ele alacağız.

Ali Eyüboğlu: Ne tür hikayeler, talepler olacak bunlar?

Hande Ataizi:

İnsanların hikayelerini, dertlerini ve istediklerini dinleyip onlara elimizden geldiğince derman olacağız. Bir tribünümüz, orada oturan insanlarımız ve onların dilekleri söz konusu. Kimi, babasını hiç görmemiş ve bu isteğini gerçekleştirmek, kimi de defosundan kurtulmak istiyor olabilir.

İnsanlara sadece küçük maddi dokunuşlar değil, manevi dokunuşlar da yapacağız. Bize başvuranları ruhen onaracağız. Böyle bir misyonum olduğunu düşünüyorum. Herkesin yeteneği farklı. Benim de insanları gülümsetecek, bakış açılarını değiştirecek bir gücüm olduğunu düşünüyorum. Onları mutlu etmek ve hayır dualarını almak için elimden geleni yapacağım.

Öyle ağlak bir program da yapmayacağız. İnsanlara yardım eli uzatırken gülmeyi, eğlenmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Orkestrası da olan, tatlı ve eğlenceli bir proje yapacağız.

Röportajın tamamı için:

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı