Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selim Erdoğan, Marmaris’de göz altına alındı

Selim Erdoğan, Marmaris'de göz altına alındı

Magazin

Selim Erdoğan, Marmaris’de göz altına alındı

Son olarak İçerde dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan dizi ve tiyatro oyuncusu Selim Erdoğan, Marmaris de ki evinde jandarma ekipleri tarafından göz altına alındı.

Marmaris’e bağlı Bozburun mahallesinde uyuşturucu imalatı yapıldığı ihbarı sonrasında, Marmaris Jandarma Komutanlığı söz konusu villaya operasyon gerçekleştirdi.

Ünlü oyuncu Selim Erdoğan, Marmaris’de bulunan kiralık villasında, uyuşturucu madde düzeneği yanı sıra 840 gramda esrar bulunması sonrasında göz altına alındı.

Cam kavanozların içerisine paketlenmiş olarak bulunan 840 gram esrar ele geçirilirken, uyuşturucu yapmak içinde düzenek bulundu.

Sağlık kontrolü için Muğla Araştırma Hastanesine götürülen Erdoğan, ardından sorgulanmak için Marmaris Jandarma Komutanlığına götürüldü.

Konu ile ilgili açıklama yapan Erdoğan’ın komşusu ise, Erdoğan’ı şu sözlerle savundu: “Selim Erdoğan çok iyi biridir ve herkes burada sever. Üzerine bir iftira atılmıştır. Böyle bir şey olacağına kesinlikle inanmıyorum. Kendisi yeni geldi ve olmadığında bahçesini ben düzenlerim. Öyle uyuşturucu madde ekmek ticaret yapma gibi iddialar yalandır”

Kaynak: DHA


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı