Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selena Gomez yaza evleniyor

Selena Gomez yaza evleniyor

Magazin

Selena Gomez yaza evleniyor

Bir kaç ay önce birlikte görüntülenmeleri sonrası ilişkileri ortaya çıkan Selena Gomez ve The Weeknd cephesinde sürpriz bir gelişme yaşanıyor.

Objektiflere takılmalarının ardından birlikte olduklarını inkar etmeyen ünlü çiftin ilişkileri, 3 aydan bu yana dolu dizgin devam ediyor.

Eski sevgilileri, basın veya sosyal medyadan gelen tepkilere ve eleştirilere aldırış etmeksizin ilişkilerini devam ettiren ünlü çift için bomba bir iddia ortaya atıldı.

Yabancı medya sitelerine göre, 24 yaşında ki genç şarkıcı Gomez ve 27 yaşında ki sevgilisi The Weeknd düğün hazırlığı içerisindeymiş.

Sevgilisi ile ilgili demeç veren Gomez, “Weeknd benim ruh ikizim ve evlenmek için daha fazla beklemek istemiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Yakın çevresinin iddialarına göre, Ağustos ayında düğün yapmaya planlayan çiftten Gomez, sade bir tercihte bulunduğu gelinliğini satın almış bile!


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı