Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selçuk Yöntem: “Sandıkta HAYIR Diyoruz”

Selçuk Yöntem: "Sandıkta HAYIR Diyoruz"

Özel Haber

Selçuk Yöntem: “Sandıkta HAYIR Diyoruz”

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu ve sunucu Selçuk Yöntem’in, seslendirdiği, Demokratik İtiraz Hareketi tarafından hazırlanan video sosyal medya da büyük ilgi görüyor.

Atv’de sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışması programında koltuğunu Murat Yıldırım’a bırakan ünlü isim, hazırlanan video’da ‘HAYIR’ diyor.

Demokratik İtiraz Hareketi tarafından hazırlanan video’yu seslendiren Selçuk Yöntem’in de referandum kararı böylelikle belli olmuş oldu.

#SANDIKTAHAYIRVAR etiketi ile paylaşılan video, farklı mesleklerden, coğrafyadan, statüden insanlar bir araya gelirken, insanlar arasında ki ortak noktalar işaret ediliyor.

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem’de söz konusu videoyu seslendirirken, mutlu bir Türkiye için ‘hayır’ diyor.

Video şimdiden internette izlenme rekorları kırarken, sosyal medya üzerinde de video ile ilgili paylaşımlar gittikçe artarak, beğeni topluyor.

Loading the player...

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı