Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Selami Şahin’i yan yana dinlediler!

Selami Şahin'i yan yana dinlediler!

Magazin

Selami Şahin’i yan yana dinlediler!

Geçtiğimiz günlerde 31 yaşına basan ve sevgilisi Lider Şahin’in evinde kendisi için bir doğum günü partisi düzenlenen İrem Derici, müstakbel kayınpederini Şahin ailesi ile birlikte dinledi.

Beyoğlunda bir mekanda sahne alan Selami Şahin’i dinlemeye giden İrem Derici, sevgilisi Lider Şahin ve müstakbel kayınvalidesi Didem Şahin ile yan yana oturdu.

İrem Derici ve Didem Şahin, ilk defa aynı karenin içerisinde yer alırken, iki isim arasında ki buzların tamamen eridiği görüldü.

Daha önce magazin gündemine Didem Şahin’in İrem Derici’i istemediği iddiaları sıkça düşmüş ancak her defasında bu iddialar reddedilmişti.

Sahne almadan önce muhabirlere açıklamalarda bulunan Selami Şahin, “Yeni albüm çalışmalarıma başladım, 10 şarkı hazır” diyerek yeni albüm müjdesini verdi.

Lider Şahin’in de bir albüm hazırlığında olduğunu belirten Selami Şahin, “Kendisine destek vermiyorum çünkü kulvarımız farklı. Ekmeğin nasıl kazanıldığını tek başına görecek” ifadelerini kullandı.

İrem Derici’nin ile tarafından istenmemesi ile ilgili de konuşan Selami Şahin, “Lider, 31 yaşını bitirdi. Arkadaş onun arkadaşı, bizimse evladımız. İrem’i istemediğimize dair haberler çıktı. Bunlara gerek yok, çocuklar kendi hayatını yaşayacak. Eşimi günah keçisi seçtiler.” derken, Didem Şahin’de, “Aramızda hiç sorun yok, konseri birlikte izleyeceğiz.” dedi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı