Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seksenler dizisinden kötü haber

Seksenler dizisinden kötü haber

Dizi Haberleri

Seksenler dizisinden kötü haber

TRT 1 ekranlarında birbirinden başarılı ve usta isimlerin yer aldığı, Cumartesi günlerinin neşesi Seksenler dizisi, final yapmaya hazırlanıyor.

Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Çonka ve İlker Ayrık gibi pek çok başarılı oyuncunun yer aldığı, 6 sezondur ekranlara gelen Seksenler dizisi final kararı aldı.

Geçtiğimiz Cumartesi 220. bölümü ile ekranlara gelen Seksenler dizisi, 27 Mayıs’da 228. bölümü ile ekranlara veda edecek.

Dizinin bitmesi ile ilgili konuşan yapımcı Birol Güven, en büyük teşekkürü seyirci hak ediyor derken, “Böyle bir dizi ancak TRT ekranlarında olabilirdi. Seksenler TRT’ye çok yakıştı. TRT yönetimine çok teşekkür ederiz” açıklamalarında bulundu.

Önümüzdeki Bölümde Neler Olacak?

Fehmi’lerin ev telefonu son günlerde kim olduğu bilinmeyen bir kadın tarafından aranmaktadır. Gün geçtikçe gelen telefon sayısı da artınca, Rukiye sinirlenmeye başlar. Sürekli arayan kadın Fehmi ve Rukiye’nin arasının bozulmasına sebep olur. Öte yandan Nurten, Butik Ali ve Dilek’in evlendikten sonra Seyfi’nin Beykoz’daki evinde oturmasını istemektedir. Fehmi’leri arayan kadının Seyfi’nin eski karısı olduğu ve Beykoz’daki evi istediği için aradığı ortaya çıkınca ortalık karışır! Umutsuz aşık Niyazi, Nazlı’yı mutlu etmek için ona küçük sürprizler yapmaya karar verir. Minik ve gizemli bir oyunla Nazlı’nın ilgisini çekmeye çalışır. Nazlı ve Elvan, Niyazi’nin yazdığı küçük notların peşinden giderken, Ahmet’e yakalanırlar. Rukiye kendi halledemediği en ufacık iş için bile Ahmet’i çağırmaktadır. Gülden ise bu durumdan hiç hoşlanmaz.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı