Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin detayları ortaya çıkıyor

bu şehir arkandan gelecek dizi konusu detayları

Dizi Haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin detayları ortaya çıkıyor

Başrollerini Kerem Bürsin, Leyla Lidya Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin ilk tanıtımı yayınlanmıştı.

<

Daha ilk tanıtımı ile büyük bir ilgi gören ve merakla beklenmeye başlanan dizi ile ilgili ilk bilgilerde gelmeye başladı.

Senaryosunu Ay Yapım’ın diğer projeleri olan Medcezir, Kuzey Güney, Cesur ve Güzel ve daha pek çok diğer dizisinin de senaristliğini yapan Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Suskunlar, İntikam ve Poyraz Karayel gibi dizilerde de bir dönem bu görevi üstlenmiş olan Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi; 5 yaşındayken annesi, babası tarafından gözlerinin önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin 20’li yaşlarda İstanbul’a mecburi gelişi sonrası, geçmişini ve sürpriz bir aşkı bulmasını anlatıyor.

Yük gemilerinde çalışan ve dövüş sporlarıyla ilgilenen Ali Smith rolünde izleyeceğim Bürsin, rolüne adapte olabilmek ve hazırlanabilmek için uzun zamandır ringlerde antrenman yapıp, eğitim alıyor. Burak Uğur’la antrenman yapan oyuncu, Ali Smith karakterini en iyi şekilde oynayabilmek için oldukça yoğun bir şekilde çalışıyor. Bürsin, aldığı eğitimle profesyonel bir boksörü aratmayacak seviyede boks yapabilir duruma geldi.

İstanbul’un önde gelen zengin ailelerinden Mirkelamoğulları’nın kızı Derin karakterini canlandıracak olan Leyla Lidya Tuğutlu’nun da tanıtımda ekrana gelen büyüleyici dansı oldukça beğenildi. Tuğutlu dizide, babasının engeline rağmen dans tutkusunun peşini bırakmayan Derin karakteriyle izleyiciyle buluşacak. Tuğutlu, Derin’in dansçı kimliği için yaklaşık bir buçuk ay önce başladığı dans derlerine devam ediyor.

Çok yakında Atv’de yayınlanacak olan “Bu Şehir Arkandan Gelecek”in kadrosunda ayrıca Osman Alkaş, Defne Kayalar, Burak Tamdoğan ve Ali Yörenç de yer alıyor.

Loading the player...
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı