Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seda Sayan evlilik için: “Tövbe, yeter” dedi

Magazin

Seda Sayan evlilik için: “Tövbe, yeter” dedi

Show Tv ekranlarında yayınlanan ‘Evleneceksen Gel’ adlı izdivaç programını sunan ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde ablasının 10. evlilik yıl dönümü kutlaması için Bodrum’da idi.

Seda Sayan evlilik için: "Tövbe, yeter" dedi

Bodrum’da ki bir mekanda yapılan evlilik yıl dönümü kutlamasında, sahneye çıkıp şarkı söyleyerek kutlamaya katılan isimleri coştururken, ablasının çiçeği kendisine atması üzerine açıklamalarda bulundu.

Ben bir daha evlenmeyeceğim, çiçeği neden bana atıyorsun diyen Sayan, 6 kez evlendiğini, hiç bir hayır görmediğini belirtti ve çiçeği başkasına fırlatmasını istedi.

Flört etmekten anlamadığını, bu nedenle de evlenmeyi tercih ettiğini belirten Seda Sayan, “Ben artık evlenmek istemiyorum. Tövbe artık yeter. Başarısızım bu konuda. İyi de bir örnek olmadığımı da kabul ediyorum. Flört etmeyi bilmediğim için gidip evleniyorum, flört bilmiyorum. Ben de böyle bir kadınım” açıklamalarında bulundu.

Anlaşılan Seda Sayan son olarak uzun süredir birlikte olduğu Erkan Çelik ile olan ilişkisi de sona erdikten sonra birliktelik olayına tamamen tövbe etti. Evleneceksen Gel programı ile başkalarını evlendirmek için çabalamaya devam edecek!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı