Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seçkin Piriler’den şok açıklamalar

Seçkin Piriler'den şok açıklamalar

Magazin

Seçkin Piriler’den şok açıklamalar

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin eski eşi Seçkin Piriler, yuvasını yıktığını iddia ettiği Kıvılcım Ural için iddialarda bulunurken, Kaan Tangöze’nin bu birlikteliğine de ömür biçti.

Geçtiğimiz günlerde aynı mekanda pişti oldukları haberi ile magazin gündemine düşmeleri ile ilgili konuşan Piriler, “aynı kafedeymişiz, ben kendisini görmedim.” dedi.

Kıvılcım Ural’ın gazetecilere haberi kendisinin verdiğini belirten Piriler, Ural’ın reklam peşinde olduğunu ve amacının da bu olduğunu belirtti.

Ben Seçkin Piriler’im, bu piyasada yıllardır varım derken, Kaan ile 5 yıllık flörtlerinde bir kare fotoğrafları olmadığını da sözlerine ekledi.

İLİŞKİLERİNİN ÖMRÜ 1 AY

Öngörülerim iyidir. Çok iyi biliyorum ki onların ilişkisi bitti. Birkaç kere zorla Kaan’ı reklam için zorla sizin karşınıza çıkarır, o kadar. Göreceksiniz, bir ay veriyorum sadece, sonra ilişkileri bitecek. Bu kadın reklam yolunda. Kaan’ı da bırakacak, başka biriyle reklam için uğraşacak ve kim bilir Kaan’ın arkasından neler söyleyecek.

Kısa süre önce yaptığı açıklama da ben kimsenin yuvasını yıkmadım demesinin hatırlatılması üzerine, Piriler şöyle konuştu: “O, ben lohusayken bunları bana yaşatan kadın. Bu arada Kaan benden asla ayrılmak istemedi. İstediği kadar konuşsun, evliliğim onun yüzünden bitti”

Seçkin Piriler son olarak da, hayatında yalnızca Kaan’a aşık olduğunu, başkaları gibi ona buna aşık olmadığını belirtti.

Kaynak: Hürriyet


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı