Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şebnem Bozoklu ve Kerem Fırtına arasında aşk mı var?

şebnem bozoklu ve kerem fırtına arasında ne var?

Magazin

Şebnem Bozoklu ve Kerem Fırtına arasında aşk mı var?

Ünlü oyuncular Şebnem Bozoklu, Kerem Fırtına, Rıza Kocaoğlu, Su Sapan ve Hazar Ergüçlü Cihangir’de bir restoranda görüntülendi.

Bozoklu ve Rıza Kocaoğlu çıktı. Konservatuar yıllarından beri arkadaş olduklarını belirten ikili birbirlerine övgüler yağdırdı.

AŞK İDDİALARINA KAÇAMAK YANIT

Kerem Fırtına ile aşk yaşadığı iddialarını yanıtsız bırakan Şebnem Bozoklu sorulara gülmekle yetinirken, Kerem Fırtına’nın kaçamak halleri gözlerden kaçmadı. Röportaj sırasında aşk haberleri sorulan Fırtına, bir anda kameralardan gözlerini kaçırmasıyla dikkatleri çekti.

İlişki yaşadıkları iddialarını ne kabul eden ne de yalanlayan çift bu hareketleriyle akıllarda soru işareti bırakmaya devam etti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı