Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Savaşçı oyuncularına Bordo Bereli eğitimi

Savaşçı oyuncularına Bordo Bereli eğitimi

Dizi Haberleri

Savaşçı oyuncularına Bordo Bereli eğitimi

İlk tanıtımının yayınlanması ile birlikte büyük bir merakla beklenmeye başlanan, Limon Film’in yapımcılığında Fox ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Savaşçı dizisi için oyunculara özel eğitim verildi.

Dizi de bordo berelilerin seçkin timlerinden olan ‘Kılıç Timi’, daha gerçekçi bir performans yansıtabilmesinler diye, oyunculara emekli Albay’dan Şevket Şen tarafından eğitim verildi.

Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atıksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizinin çekimleri devam ederken, oyunculara 1 hafta süre ile eğitim verildi.

Özel harekat’tan emekli Albay tarafından verilen eğitimde, mental eğitim yanı sıra, silah tutma ve atış teknikleri gibi bir ‘bordo berelinin’ bilmesi gereken kritik noktalar oyunculara aşılandı.

Dizinin ana karakterlerinden Berk Oktay, canlandırdığı Yüzbaşı Kağan Bozok karakteri için 10 kilo verirken, rollerine uyum sağlayabilmek için fit ve zinde olmak için dikkatli olduğunu belirtti.

Destansı bir hikayenin izleyiciler ile buluşacağı Savaşçı, çok yakında Fox ekranlarında başlayacak.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı