Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sarp Levendoğlu eski sevgilisine mi döndü?

Sarp Levendoğlu eski sevgilisine mi döndü?

Magazin

Sarp Levendoğlu eski sevgilisine mi döndü?

Atv ekranlarında yayınlanan Ölene Kadar dizisinin başarılı oyuncusu Sarp Levendoğlu’nun, yıllar önce birlikte olduğu Begüm Birgören ile buluştuğu iddiası magazin gündemini sarstı.

Geçtiğimiz Çarşamba günü eski sevgililerinin buluştuğu iddiası magazin gündemini sarsarken, Ocak ayında eşi oyuncu Birce Akalay ile boşanan Levendoğlu ile eski aşkı arasında tekrar bir aşk mı alevleniyor? soruları sorulmaya başlandı.

İddialara göre, geçtiğimiz Çarşamba günü Kadıköy’de bir mekanda buluşan ikili, barlar sokağında ki bir restoranda kalabalık masanın uç taraflarında oturarak, yemek yiyip uzunca sohbet ettiler.

5 yıl boyunca beraber olan ancak 2013 yılında ayrılan iki eski çift’in, bu buluşması da birbirlerine tekrar bir şans verip vermediği konusunda meraklandırdı.

Her iki isimden de bu buluşma ve iddialara ilişkin doğrulama, yalanlama ve/veya açıklama gelmedi.

Güzel oyuncu Begüm Birgören, son olarak Fox ekranlarında yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde İnci karakteri ile rol almıştı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı