Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şansımı Seveyim 25 Ağustos’da sinemalarda

Film Haberleri

Şansımı Seveyim 25 Ağustos’da sinemalarda

Daha önce Ali Kundilli karakteri ile sinemalarda boy gösteren ve büyük beğeni toplayan Cem Gelinoğlu, yeni filmi ile 25 Ağustos’da sinemalarda olacak.

Şansımı Seveyim 25 Ağustos'da sinemalarda!

Bir insanın başına gelebilecek bütün talihsizlikleri yaşayan bir adamın trajikomik hikayesinin anlatıldığı komedi filmin yapımcılığını TAFF yapım üstlenirken, yönetmenliğini de Ender Mıhlar üstleniyor.

Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer’in başrollerini paylaştığı filmin fragmanı Dünya’nın en büyük video paylaşım platformu youtube’da trend listesine adını yazdırarak, kısa sürede 1 milyonun üzerinde izlenme elde etti.

Film Konusu

Şanssızlığıyla tanınan Sebahattin (Cem Gelinoğlu), yıllar sonra büyüdüğü mahalleye geri döner. Bütün mahalleli şanssızlıkları mıknatıs gibi çeken Sebahattin’in dönüşü yüzünden çok endişelidir. Kim bilir başlarına yine ne işler açacaktır? Kadersizliğine boyun eğmiş olan Sebahattin, Yaprak’la (Zeynep Tuğçe Bayat) tanışınca talihinin döndüğüne ikna olur. Ama şanssızlık bu ya, Yaprak yıllar önce ah’ını aldığı Durmuş’un kız kardeşidir. Yaprak’ın Sebahattin’i kabul etmesinin tek yolu, Sebahattin’in kendisini Durmuş’a affettirmesidir. Ancak şanssızlıklar Sebahattin’in yakasını bırakmayınca, en yakın arkadaşı İzzet (Gökhan Kıraç) ile ümitsizce kaderini değiştirmenin ve Yaprak’a kendisini kabul ettirmenin yollarını aramaya başlar.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı