Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sana Kalbimi Verdim’in başrolü İbrahim Çelikkol oldu

Sana Kalbimi Verdim'in başrolü İbrahim Çelikkol oldu

Dizi Haberleri

Sana Kalbimi Verdim’in başrolü İbrahim Çelikkol oldu

Geçtiğimiz yıldan bu yana adı Siyah Beyaz olarak anılan, ve başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’un oynayacağı söylenen dizinin başrol oyuncusu belli olurken, adı da değişti.

Yeni dizinin sadece başrol oyuncusu değil, adı da değişti. Siyah Beyaz olması beklenen dizinin ismi Sana Kalbimi Verdim olarak değişti.

Kanal D’nin yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizinin senaryosu Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon tarafından kaleme alıyor.

Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde başrol oynayan Birce Akalay ile, Kördüğüm’de rol alan ve kısa süre önce evlenen İbrahim Çelikkol’un başrolünü paylaşacağı dizi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Sana Kalbimi Verdim, geçmişi yüzünden çok katı olan bir adamın, tanıştığı melek ruhlu bir kadın sayesinde değişimini konu alacak.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı